حکاکی CNC قابل حمل

در این صفحه دستگاه حکاکی CNC قابل حمل سری PU گروه ماشین سازی اروم فرید معرفی شده است.

در بسیاری از حرفه ها و صنایع به علت بزرگ بودنقطعه مورد نظر و یا سایر محدودیت ها امکان استفاده از ماشین آلات سی ان سی رومیزی و یا صنعتی برای درج اطلاعات فنی و یا هر نوع طرحی روی قطعه مورد نظر وجود ندارد و یا با صرف زمان و هزینه زیاد امکان پذیر باشد که مقرون به صرفه نباشد. دستگاه حکاکی CNC قابل حمل گروه ماشین سازی صاکو براحتی این امکان را فراهم نموده است که بتوان تقریبا روی تمام سطوح و در زاویه های مختلف و بدون جدا کردن قطعه مورد نظر از کل سیستم اطلاعات و طرح های مورد نظر خود را بر روی قطعه به روش حکاکی ضربه ای درج نمود.

در زیر تصویر دستگاه حکاکی سی ان سی سری PU گروه صنعتی صاکو را مشاهده می کنید که دارای توانایی ها و ویژگی های منحصربفردی می باشد که قابل استفاده در بسیاری از حرفه ها و صنایع می باشد. لطفا جهت دریافت مشاوره فنی و تخصصی برای بهترین انتخاب دستگاه حکاکی سی ان سی مرتبط با صنعت شما با واحد فروش در ارتباط باشید تا راهنمایی های لازم را در اختیار شما قرار دهند.

حکاکی CNC قابل حمل

یکی از مزیت های استفاده از دستگاه های حکاکی سی ان سی قابل حمل صاکو تولید داخلی این دستگاه ها می باشد که دارای ضمانت و خدمات پس از فروش و پشتیبانی از تمام قطعات در صورت نیاز در داخل کشور می باشد در صورتیکه بیشتر دستگاه های مشابه وارداتی بدون خدمات پشتیبانی و یا دسترسی به قطعات با صرف هزینه های چند برابر می باشد.

برای دانلود کاتالوگ و مشخصات فنی دستگاه سی ان سی قابل حمل سری PU گروه ماشین سازی صاکو کلید کنید

 

 

You may also like...