حکاکی سی ان سی صنایع دستی

دستگاه حکاکی سی ان سی صنایع دستی گروه صنعتی صاکو

یکی از کسب و کار های پر رونق در کشور ایران، که فرهنگ آن آمیخته با صنایع دستی و هنری می باشد حکاکی هنرمندانه روی تمامی سطوح لوازم و وسایل مورد استفاده می باشد.
امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و استفاده از فناوری ها و ابزار دقیق الکترونیکی در تمامی عرصه ها، استفاده از ابزار حکاکی کامپیوتری در تولید محصولات هنری رو به افزایش می باشد. با استفاده تلفیقی از هنر، کامپیوتر و تکنولوژی امروزه کارهای زیبایی را میتوان خلق نمود که در گذشته فقط توسط اساتید کارکشته در آن صنعت میتوانستند انجام دهند.

حکاکی سی ان سی صنایع دستی
دستگاه های حکاکی سی ان سی صنایع دستی گروه صنعتی صاکو این امکان را برای افرادی که علاقه مند به فعالیت در حوزه های هنری و صنایع دستی می باشد فراهم آورده که با داشتن آموزش های لازم در زمینه طراحی کامپیوتری در صنعت تولید محصولات صنایع دستی و هنری فعالت داشته باشند.

یکی از رشته کار هایی که میتوان با استفاده از دستگاه های حکاکی سی ان سی گروه صنعتی صاکو آغاز نمود، تولید تابلو ها و لوح های تقدیر برای سازمان ها و نهاد های مختلف می باشد و یا اینکه اقدام به حکاکی اشکال، اعداد و حروف روی تمامی هدایای تبلیغاتی ظریف و لوکس با توجه به درخواست مشتری نمود.
از جمله کارهایی هنری دیگری که میتوان با استفاده از دستگاه های حکاکی CNC در زمینه صنایع دستی و هنری انجام داد میتوان به موارد زیر اشاره کرد.

  • حکاکی روی انگشتر با تمامی متریال ها
  • حکاکی طرح های هنری روی ظروف فلزی
  • حکاکی روی صنایع دستی چوبی
  • حکاکی روی انواع محصولات سنگی
  • حکاکی روی خودکار، فندک و سایر هدایای تبلیغاتی
  • حکاکی روی لوح های تقدیر

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره در زمینه راه اندازی کسب کار کوچک با استفاده از ماشین آلات حکاکی سی ان سی گروه صنعتی صاکو لطفا با واحد فروش تماس حاصل نمائید.

You may also like...