تعمیر و سرویس دستگاه های حکاکی سی ان سی

ارائه خدمات تعمیر و سرویس دستگاه های حکاکی سی ان سی در صنایع مختلف

در صنایع مختلف فعال در کشور انواع مدل های دستگاه های حکاکی و فرز CNC فعال می باشد که بخشی از آن تولید داخل بود و تعدادی از ماشین آلات وارداتی می باشد که به علت عدم ارائه خدمات پس از فروش مناسب با مشکلاتی مواجه بوده یا نیاز به تعمیر و سرویس و نگهداری از ماشین آلات حکاکی می باشد و یا در برخی از صنایع به خاطر تغییرات در خط تولید و محصول نیازمند ارتقای دستگاه های حکاکی و فرز سی ان سی می باشد که نیازمند حضور متخصص در این زمینه می باشد.

خدمات پشتیبانی دستگاه های cnc

گروه صنعتی صاکو آماده ارائه کلیه خدمات پشتیبانی و تعمیر و سرویس دستگاه های حکاکی و سی ان سی موجود در صنایع مختلف می باشد که با توجه به تجربه بیش از ۲۰ سال در زمینه تولید ماشین آلات حکاکی و فرز سی ان سی و آشنایی با انواع برند ها و مارک های موجود در بازار میتواند خدمات پشتیبانی و ارتقای این دستگاه ها را برای شرکت های محترم فراهم آورد.

تعمیر و سرویس انواع مختلف از دستگاه های سی ان سی حکاکی خود را به ما بسپارید. از تامین قطعات مصرفی تا تعمیر و یا حتی تغییر سیستم های مکانیکی و پشتیبانی نرم افزاری یا طراحی نرم افزار جدید برای خواسته های به روز شما همه و همه به راحتی توسط گروه صنعتی صاکو قابل انجام می باشد. همچنین ما به عنوان تنها دارنده فن آوری دستگاه حکاکی بدون کامپیوتر در ایران توانایی بهینه سازی هر نوع دستگاه حکاکی و تبدیل آن به نوع بدون کامپیوتر را دارا میباشیم .

You may also like...