دستگاه سی ان سی سنگ

دستگاه سی ان سی سنگ – دستگاه حکاکی و فرز CNC روی سنگ گروه صنعتی صاکو

فرز و تراش روی سنگ با استفاده از ترکیبی از علم کامپیوتر و هنر سنگ تراشی به وسیله ماشین آلات حکاکی صاکو براحتی امکان پذیر شده است.
حکاکی و فرز و تراش سنگ و به دنبال آن  دستگاه سی ان سی سنگ در بسیاری از صنایع کاربر های فراوانی دارد بطوری که برای خلق آثار هنری روی سنگ و یا تولید مصالح سنگی که نیاز به تراش و فرز و حکاکی روی آن می باشد و همچنین طراحی و تولید پیکره ها و مجسمه های سنگی (سردیس و تندیس سنگی) و … تنها گوشه ای از موارد کاربرد استفاده از دستگاه های حکاکی CNC روی سنگ گروه صنعتی صاکو می باشد.

دستگاه حکاکی CNC روی سنگ

اگر حرفه و یا شغل شما ارتباطی با سنگ های تزئینی دارد حتما با مشاوران ما در شرکت تماس بگیرید تا ماشین آلات حکاکی متناسب با صنعت شما و همچنین توانایی های دیگر دستگاه را به شما معرفی نمایند.

.

از مشاغل دیگر که استفاده از دستگاه های حکاکی سی ان سی متداول شده است و میتوان با سرمایه اندکی به این امر اشتغال ورزید، حکاکی سنگ قبر و مزار می باشد. کاربر این دستگاه میتواند طرح، نقش، تصویر و نوشته مورد نظر مشتری را به کامپیوتر داده تا روی سنگ با ظرافت و دقت تراش دهد که یکی از صنایع و مشاغل پر سود با استفاده از ماشین آلات حکاکی سیس ان سی روی سنگ می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و انتخاب دستگاه متناسب با نیاز شما لطفا با واحد فروش در ارتباط باشید.

 

You may also like...