خرید دستگاه CNC

قیمت خرید دستگاه CNC – کدام دستگاه سی ان سی و با چه مشخصاتی نیاز من را برآورده خواهد کرد ؟؟

برای خرید دستگاه CNC باید دقت کافی را به خرج دهید. متاسفانه با توجه به گسترده بودن این بازار، شرکت های مختلف فراوانی برای ورود به این حرفه وارد شده و با واردات دستگاه، اقدام به فروش آن می کنند. کما اینکه دستگاه های CNC خریداری شده دقیقا منطبق با نیاز خریدار نمی باشد. شرایط اغوا کننده ای که بر سر راه خریداران قرار می گیرد باعث می شود این افراد به اشتباه خرید کنند. در واقع این شرایط فرد را به خرید بیش از نیاز خود ترغیب می کند و به مرور زمان مشکلاتی را ایجاد می نماید.

این اشتباه در خرید به چند صورت شکل می گیرد، برخی دستگاه سی‌ان‌سی مناسبی نمی خرند. یعنی در خرید دستگاه دچار اشتباه می شوند. ممکن است سایز دستگاه را درست انتخاب نکنند و محدودیت دستگاه در اندازه های کاری یا توانایی های دستگاه CNC و یا فعالیتی که قرار است با آن به اهداف خود برسند نامشخص باشد. این اشتباه خیلی زود تاثیرات منفی خود را بر روی کسب و کار خواهد گذاشت.

تولید قالب صنعتی با فرز CNC

شما باید سعی کنید در هنگام خرید دستگاه با توجه به شرایط واقعی خود اقدام به خرید کنید تا مشکلی از هیچ بابت در آینده برای شما ایجاد نشود.

گروه صنعتی صاکو وارد کننده ماشین آلات CNC نمی باشد. این شرکت علاوه بر طراحی و تولید دستگاه های سی ان سی استاندارد در سطح و توان کاری مشخص اقدام به تولید همه نوع دستگاه سی ان سی باتوجه به نیاز و درخواست مشتری می نماید.
شما می توانید در هنگام خرید دستگاه با مشاوران متخصص مستقر در شرکت صحبت کرد تا انتخاب دستگاه  درست انجام شود.

یکی از دلایلی که باعث می شود خرید دستگاه به اشتباه بخورد، منطقه ای است که فرد می خواهد در آن فعالیت کند. وقتی یک شهر کوچک چند دستگاه CNC داشته و کاملا فعالانه در حال فعالیت هستند، نصب یک دستگاه دیگر نمی تواند توجیه اقتصادی داشته باشد و به همین علت باید با دقت انجام شود. این موضوع هم نیاز به مشورت و تحلیل بازار دارد که متاسفانه در بسیاری از مواقع انجام نمی شود و یا به درستی صورت نمی گیرد.

یکی از نکات مهم دیگر در انتخاب و خرید دستگاه های سی‌ان‌سی پشتیبانی فنی و خدمات پس از فروش دستگاه ها می باشد که متاسفانه در مورد دستگاه های وارداتی این امر در هاله ای از ابهام قراردارد. شرکت صاکو باتوجه به بیشینه فعالیتی بیش از ۲۰ سال در کشور در زمینه تولید ماشین آلات CNC کلیه قطعات مورد استفاده در درستگاه های خود را در خود شرکت طراحی و تولید می نماید و بیش از ۵ سال دستگاه های تولیدی خود را تضمین می نماید.

You may also like...