دستگاه برش لیزری CNC

معرفی دستگاه برش لیزری CNC گروه صنعتی صاکو

دستگاه برش لیزری CNC در صنایع مختلف کاربرد دارد. صنایع فلزی، صنایع تبلیغات، صنایع چوب، صنایع پارچه و چرم سازی و صنعت شیشه ,…
برش و حکاکی با دستگاه برش لیزر سرعت و دقت را بسیار بالا می برد و استفاده از این دستگاه باعث می شود کارها خیلی بهتر و با کیفیت تراز زمانی که دستی انجام می گرفت، انجام شود.

استفاده از دستگاه برش لیزری CNC بسیار مقرون به صرفه است زیرا تامین توان در حد برش بر روی متریال های مختلف از روش های دیگر بسیار پر هزینه خواهد بود. دستگاه های لیزر در انواع و سایزهای متفاوت مورد استفاده قرار می گیرند.

دستگاه برش لیزر به طور کلی به دو دسته تقسیم می شوند:

  • دستگاه برش لیزر مخصوص حکاکی بر روی فلزات
  • دستگاه برش لیزر بر روی حکاکی بر روی غیر فلزات

دستگاه برش لیزری CNC در انجام سفارشات اختصاصی برش اهمیت بسیاری دارد زیرا این دستگاه با به روز ترین سیستم ها برای عملیات لیزری مورد استفاده قرار میگیرد.

دستگاه های برش لیزر بسیار مورد توجه صنایع مختلف می باشد و در اکثر موارد برای برش های دقیق از این دستگاه استفاده میشود

از ویژگی های مهم دستگاه برش لیزری که هنگام خرید باید به آن توجه نمود به شرح زیر است:

هنگام خرید دستگاه برش لیزری همیشه باید به نیاز ها و زمینه کاری خود توجه نموده و با توجه به آن دستگاه مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

از جمله مورد قابل توجه سایز میز کار است.

شما باید با توجه به متریالی که می خواهید از آن استفاده کنید و این که قرار است برش و حکاکی روی چه سایزی از متریال انجام گیرد، سایز میز کار خود را انتخاب کنید.

اگر سایز متریالی که قرار است روی آن طرحی حکاکی شود بزرگ باشد به همان نسبت باید میز دستگاه برش لیزر نیز بزرگ انتخاب شود.

گروه ماشین سازی صاکو برخلاف شرکت های فعال در زمینه واردات ماشین آلات صنعتی، خود طراحی و سازنده کلیه ماشین آلات CNC با کاربرد های متنوع در صنایع می باشد که باتوجه به نیاز مشتری دستگاه مورد نیاز طراحی، تولید و عرضه می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره تخصصی با واحد فروش شرکت در ارتباط باشید.

You may also like...