دستگاه CNC حکاکی جواهرات

معرفی دستگاه CNC حکاکی جواهرات – دستگاه برش و حکاکی لیزری طلا و نقره

صنعت طلا و جواهرات یکی از صنایع رو به رشد و بسیار پر بازده در هر کشور است و در این صنعت نیاز به ایده های جدید جهت پیاده سازی طرح های مختلف بر روی جواهرات می باشد که نیاز به دستگاه با دقت و سرعت بالا برای این منظور می باشد که یکی از دستگاه هایی که می توان برای این منظور استفاده نمود، دستگاه CNC حکاکی جواهرات است.

طلا از جمله فلزات بسیار ارزشمند می باشد و قشر زیادی از جامعه به خصوص بانوان نسبت به این فلز و زیبایی های آن علاقه نشان می دهند، این فلز ارزشمند علاوه بر زیبایی ذاتی که دارد می توان با پیاده کردن نقش های پیچیده بر روی آن به وسیله دستگاه های لیزر برش CNC ارزش و زیبایی آن را دو چندان نمود.

دستگاه CNC حکاکی جواهرات

دستگاه لیزر برش حکاکی این توانایی را دارد که علاوه بر برش داخلی، نقش های بسیار زیبایی را بر روی انواع انگشتر، النگو و حلقه ایجاد کند، همچنین با استفاده از دستگاه CNC حکاکی جواهرات می توان بر روی فلزات دیگری از جمله تیتانیوم و پلاتین نیز عملیات حکاکی و برشکاری را نیز انجام داد.

یکی از مواردی که لازم است در هنگام خرید این دستگاه مد نظر داشته باشید اطمینان از خدمات پس از فروش دستگاه است لذا این دستگاه باید از مراکز معتبر و دارای گارانتی خریداری گردد تا برای خریدار این اطمینان حاصل شود که در صورت بروز هر گونه ایراد، مشکل مربوطه به سرعت توسط مرکز فروش رفع می گردد.

دستگاه حکاکی CNC طلا و جواهر

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان جهت خرید بهترین دستگاه CNC حکاکی جواهرات با متخصصین مستقر در شرکت در ارتباط باشید.

You may also like...