معرفی دستگاه برش پلاسما CNC گروه صنعتی صاکو


برای برش فلزات با ضخامت بالا که هزینه برش با استفاده از دستگاه های لیزری مقرون به صرفه نمی باشد، دستگاه برش پلاسما CNC با دقت بالا ورق های فلزی با ضخامت زیاد را براحتی براش شما امکانپذیر می سازد. دستگاه برش CNC پلاسما قادر است تا ورق هایی را که کلفتی آن ها تا حدود پنجاه میلی متر است را با کیفیت مناسب برش دهد.

فرآيند پلاسما، شيوه اى بسيار مناسب براى برش صفحات نازك و ضخيم میباشد. بنابراين پلاسما از طريق ذوب و تبخير مواد فلزى پايه عمل میکند. بدین صورت به عنوان ابزارى در جهت انتقال انرژى مورد نياز جداسازى قطعه كار عمل مى كند. تورچ پلاسما، مخروطى بسيار داغ توليد مى كند، كه در يك خط كاملاً مستقيم روى خط برش متمركز مى شود و عملا به منظور برش صفحات خميده يا سطوح زاويه دار الزامى مى باشد. كيفيت برش اين دستگاه ها بسيار بالاست. مصرف نيروى الكتريكى و هزينه تامين گاز در آنها پائين است.

دستگاه برش پلاسما CNC

یکی از بهترین روش ها برای بریدن قطعاتی که از نوع فولاد ضد زنگ هستند استفاده از دستگاه CNC برش پلاسما است. همین طور می توان قطعات آلومینیومی که ضخامتی متوسط دارند را نیز توسط این روش مورد برش قرار داد.

برای سفارش ساخت دستگاه برش پلاسما طبق سایز و مشخصات مورد نظر و باتوجه بخ نیاز صنعت شما و همچنین آگاهی از قیمت دستگاه پلاسما یا خرید دستگاه برش پلاسما cnc با بخش فروش شرکت صاکو تماس حاصل فرمایید.