معرفی دستگاه برش لیزری LG3 سری ۱۰۰۰ شرکت صاکو


برش لیزری که توسط دستگاه های لیزر CNC صورت می گیرد به دو بخش برش لیزری فلزات و برش لیزری غیر فلزات تقسیم می شود.

یکی از مهمترین پارامترهای هر تولیدی, فرایند برش و قطعه زنی می باشد که از ابتدایی ترین مرحله ساخت است. هر میزان خطا در این مرحله بیشتر باشد کیفیت و دقت محصول ساخته شده پایین تر می آید. بنابراین استفاده از دستگاه برش لیزر CNC یکی از بهترین راه حل های در این مرحله می باشد. زیرا دستگاه برش لیزر سی ان سی هم دقت و کیفیت بالا دارد و هم زمان لازم برای برش قطعات آهنی و غیر آهنی و آلیاژی و آلومینیومی و بطور کلی هر نوع آلیاژ فلزی را بشدت کاهش می دهد.

دستگاه برش لیزری CNC

دستگاه برش لیزری سی ان سی  برش ورق فلزی با لیزر

برش لیزر CNC غیر فلزات

از این روش می توان برای برش بسیاری از مواد غیر فلزی مانند ام دی اف, پلکسی گلاس, پارچه, چرم طبیعی و مصنوعی, مواد پلاستیکی و بعضی لاستیک ها استفاده کرد. معمولاً دستگاه برش لیزری با لیزر CO2 کار می کند و از آن برای برش اغلب مواد غیرفلزی به جز مواد کانی مانند کاشی, سرامیک, شیشه و آینه میتوان استفاده کرد.

برش لیزر CNC فلزات

برای برش فلزات از روش های گوناگونی مانند برش لیزری, برش واترجت, هوابرش, برش پلاسما, برش با تیغه های برش و … می توان استفاده کرد. برش لیزری در مواردی کاربرد دارد که کاربر بخواهد فلزات با ضخامت کم (معمولاً کمتر از ۸ میلی متر) را برش بزند و نیز زمانی که تلورانس مورد نظر پایین است یا به عبارتی دقت برش بالا باشد.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره تخصصی درخصوص انتخاب بهترین دستگاه برش لیزری متناسب با نیاز شما لطفا با متخصصی مستقر در شکرت صاکو در ارتباط باشید.