معرفی دستگاه حکاکی اتوماتیک مدل X2-AT گروه صنعتی صاکو


در بسیاری از خطوط تولید قطعات صنعتی جهت درج شماره فنی قطعه و سایر اطلاعات محصول روی قطعه نیاز به دستگاه حکاکی می باشد که بدون دخالت اپراتور و بصورت اتوماتیک اطلاعات تعریف شده ای را روی انبوهی از محصولات (عمدتا روی خط تولید) درج کرد. دستگاه حکاکی اتوماتیک شرکت صاکو قابلیت نصب روی انواع خطوط تولید را دارا می باشد و این شرکت قادر است حجم، ظرفیت و اندازه دستگاه را متناسب با خط تولید شما طراحی و اجرا نماید. جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

دستگاه حکاکی اتوماتیک دستگاه حکاکی ضربه ای اتوماتیک

حکاکی ضربه ای از ماندگارترین ، سریع ترین و به صرفه ترین روش های حکاکی دنیا محسوب میشود و یکی از بهترین دستگاه ها برای دریافت حک عمیق میباشد.

از ۰٫۱ میلیمتر تا ۲ میلیمتر را میتوانیم از انواع دستگاه های ضربه ای بدست آوریم که این اعداد با رعایت  عوامل مهم زیر بدست می آید:

  • انتخاب دستگاه حکاکی ضربه ای  مناسب بر اساس نوع قطعه و میزان عمق مطلوب
  • فشار باد
  • جنس قطعه ( سختی قطعه)
  • ابزار حکاکی ( قلم حکاکی ) که روی دستگاه نصب میشود که در زمان مشاوره حکاکی بر اساس جنس و سختی قطعه توسط فروشنده به خریدار معرفی میشود.

حکاکی شماره سریال روی قطعات فلزی حکاکی روی قطعات فلزی حکاکی شماره سریال روی قطعات یدکی حکاکی شماره قطعه روی فلز نوشتن شماره قطعه با دستگاه حکاکی درج شماره سریال روی قطعات فلزی