معرفی دستگاه فرز CNC سنگ گروه صنعتی صاکو

یکی از انواع دستگاه های سی ان سی و از متداول ترین و کاربردی ترین آنها دستگاه فرز CNC سنگ می باشد. امروزه با رشد روز افزون تکنولوژی و پیشرفت دستگاه های سی ان سی در صنعت فرآوری  سنگ، یکی از پرکاربردترین ماشین در اجرای نماهای برجسته و مدرن در صنعت ساختمان می باشد. از دستگاه سی ان سی سنگ، برای تراشکاری انواع سنگ تراورتن ،مرمر و سنگ چینی استفاده میکنند.همچنین میتوان از آن برای کار بروی متریالهای دیگری مانند چوب،ام دی اف،هایگلس و حتی فلزات نرم مانند آلومینیوم و مس استفاده نمود.

دستگاه فرز CNC سنگ

همچنین از  دستگاه cnc سنگ میتوان برای برش مصنوعات با ترکیبات سیمان(ورقهای سیمان الیافی یا سمنت بورد) و گچ فشرده(گچبرگ) که بصورت ورقهای آماده در بازار موجود هستند نیز استفاده نمود.

با دستگاه فرز سی ان سی سنگ سه محور میتوان انواع کتیبه ،گل ،کندگی ،ظروف سنگی را تولید نمود. ولی برای تولید سر ستون و پا ستون و مجسمه های سنگی نیاز به دستگاه چهار محور یا پنج محور می باشد.

محصولات سنگی تولید شده با دستگاه CNC فرز سنگ مرمر با دستگاه CNC تولید سنگ های تزئینی با دستگاه CNC

مورد دیگرتعداد اسپیندلهای دستگاه میباشد.با اضافه شدن تعداد اسپیندلها تیراژ کار بالا میرود.مثلا اگر برای فرز یک کار دو ساعت زمان لازم است با یک دستگاه  چهار هد  در دو ساعت، چهار عدد از آن محصول تولید میگردد. البته بالا بردن تعداد اسپیندلها باعث کوچکتر شدن فضای کاری هر اسپیندل میگردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره فنی و خرید مناسب ترین دستگاه متناسب با نیاز شما با کارشناسان فنی مستقر در شرکت تماس بگیرید.

ماشین CNC سنگ دستگاه CNC سنگ