گروه صنعتی صاکو
گروه صاکو در نمایشگاه بین المللی اتوماسیون صنعتی
Untitled-1
Untitled-3
Untitled-2
Untitled-5
previous arrow
next arrow

تولید هدایای تبلیغاتی با دستگاه CNC

معرفی دستگاه تولید هدایای تبلیغاتی با دستگاه CNC شرکت صاکو

با استفاده از دستگاه حکاکی، لیزر و برش CNC میتوان انواع هدایای تبلیغاتی با دقت بالا تولید کرد.

زمانی که یک هدیه تبلیغاتی موثر می شود که ترکیب ایده خلاقانه به کمک ماشینی دقیق و کارآمد ماده اولیه را به کالایی ارزشمند تبدیل کند.

با دانلود طرح آماده برای دستگاه لیزر و مواد اولیه مورد استفاده در ساخت هدایای تبلیغاتی که معمولا از جنس پلکسی، MDF ، شیشه و موادی غیر فلزی هستند، دستگاه لیزر قابلیت حکاکی و برش کاری بر روی آنها را انجام می دهد.

طراحی و نشان شرکت با دستگاه CNC جاسویچی با دستگاه سی ان سیهدایای تبلیغاتی با CNC لوح تقدیر و اشیای تبلیغاتی با دستگاه CNC پلاک فلزی تبلیغاتی با دستگاه سی ان سی

به عنوان مثال یک دستگاه با تیوب دستگاه برش و حکاکی لیزر ۱۰۰ وات توان برش پلکسی تا ۲۰ میلی متر و MDF تا ۱۰ میلی متر را داراست که بازه بزرگی از تنوع رنگ و ضخامت را شامل می شود که امکان ساخت انواع صنایع دستی ، تندیس ، جاکلیدی ، تابلو های معرق ، جعبه سازی زینتی را فراهم می آورد.

ترکیبی از حکاکی بر روی چوب و PVC یا سنگ و شیشه در کنار ذوق هنری و تکنیک خلاقانه یک طراح در نهایت منجر به ساخت هدیه ای نفیس همراه با لوگو ، آدرس و مشخصات دسترسی به اهدا کننده خواهد بود.

استفاده از ماشین سی ان سی در هدایای تبلیغاتی

با استفاده از از ابزاری قدرتمند تحولی عظیم در ساخت صنایع وقت گیر و حساس ایجاد شده. ترکیب سرعت ، دقت و سهولت در کارکرد سبب پیشرفت دستگاه های لیزر در این عصر شده است.

گروه ماشین سازی SACO مفتخر است با بیش از ۲۰ سال تجربه تخصصی در زمینه تولید ماشین آلات سی ان سی دستگاه های CNC متناسب برای حرفه های هنری و تبلیغاتی نموده است. جهت دریافت مشاوره تخصصی درخصوص انتخاب بهترین دستگاه لطفا با متخصصین مستقر در شرکت در ارتباط باشید.

مشتریان ما
Natural Natural Natural Natural Natural Natural Natural Natural Natural Natural Natural Natural Natural