گروه صنعتی صاکو
گروه صاکو در نمایشگاه بین المللی اتوماسیون صنعتی
Untitled-1
Untitled-3
Untitled-2
Untitled-5
previous arrow
next arrow

تراش CNC سنگ – دستگاه فرز سی ان سی سنگ

معرفی دستگاه تراش CNC سنگ – مخصوص فرز سنگ های تزئینی و نمای ساختمان

در صنعت ساختمان یکی از پرکاربرد ترین متریال های مورد استفاده از بنای ساختمان گرفته تا لوازم تزئینی و دکوراسیون داخلی ساختمان سنگ می باشد. مدت ها است که از ماشین آلات CNC در این صنعت در زمینه های منبت کاری، معرق کاری،حکاکی و حجاری روی سنگ به لحاظ مقرون به صرفه بودن و دقت و ظرافت نهایی در تولید محصولات سنگی مورد توجه ویژه قرار گرفته است.

با دستگاه فرز CNC سنگ گروه صنعتی صاکو شما می توانید کلیه محصولات تزئینی و دکوراسیون داخلی که با سنگ ساخته شده است را با دقت بسیار بالا و با الگوی تعریف شده به دستگاه در تیراژ بالا تولید نمائید. در زیر نمونه محصولات سنگی تولید شده با دستگاه های تراش CNC سنگ گروه صنعتی صاکو نشان داده شده است.

تولید محصولات سنگی با دستگاه CNC محصولات دکوری سنگی لوازم خانگی سنگی فرز CNC سنگ تراش CNC سنگ جهت تولید کاسه روشویی

از دیگر موارد استفاده از دستگاه های تراش سی ان سی سنگ میتوان به تولید محصولات هنری سنگی اشاره نمود. امروزه هنر سنگ تراشی و مصنوعات سنگی همچنان ادامه دارد. مصنوعات سنگی امروزه می تواند شامل موارد بسیار متعددی از جمله ظروف مختلف مثل کاسه بشقاب , لیوان های پایه دار سنگی, شمعدان , دیزی و هاون , گلدان های سنگی , قدح و سایر موارد مختلف باشد که با نقوش بسیار زیبایی نیز مزین شده اند.

از دیگر مواردی که در این زمینه می توان به آن اشاره نمود می توان به ساخت پایه سنگی آباژور , زیرسیگاری , سینی , گلابپاش , جا قلمی و انواع مجسمه و … می باشد. امروزه این مصنوعات بیشتر جنبه تزئینی دارند و البته از قیمت بالایی نیز برخوردار می باشند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره فنی در خصوص اینکه چه دستگاه فرز CNC سنگ مناسب با نیاز و تولیدات شما می باشد با متخصصین مستقر در شرکت در ارتباط باشید.

مشتریان ما
Natural Natural Natural Natural Natural Natural Natural Natural Natural Natural Natural Natural Natural