گروه صنعتی صاکو
گروه صاکو در نمایشگاه بین المللی اتوماسیون صنعتی
Untitled-1
Untitled-3
Untitled-2
Untitled-5
previous arrow
next arrow

ساخت مهر برجسته با دستگاه فرز CNC

معرفی دستگاه فرز CNC جهت ساخت مهر برجسته

در بسیاری از مکاتبات اداری و رسمی از مهر های برجسته به جای مهر های ژلاتینی و جوهری استفاده می شود. در مهر برجسته اثری از جوهر و رنگ نیست و طرح شما از طریق برجستگی و تورفتگی فلز بر روی کاغذ منعکس می گردد. این مهر ها با عناوین دیگری همچون مهرهای فشاری، پرسی، آهنی و فلزی نیز معروف هستند. به منظور ساخت مهر های برجسته نیاز به طراحی و تولید کلیشه فلزی می باشد که تصویر به صورت برجسته بر روی آنها به وجود می آید.

برای تولید کلیشه های فلزی در گذشته بااستفاده از مواد و واکنش های شیمیایی فلز و اسید این برآمدگی ها و تورفتگی ها ایجاد می شد. ولی امروزه با دستگاه های فرز CNC براحتی میتوانید طرح مورد دلخواه خود را در اندازه های کوچک و با دقت و سرعت بسیار بالا تولید نمائید. دستگاه های فرز CNC در صنعت چاپ برجسته کاربردهای فراوان میتواند داشته باشد که تولید کلیشه های چاپی یکی از کاربرد های دستگاه فرز  سی ان سی می باشد. در زیر نمونه مهرهای برجسته که میتوان با استفاده از دستگاه های فرز CNC تولید نمود نشان داده شده است.

ساخت مهر برجسته کلیشه مهر برجسته طراحی مهر برجسته

با استفاده از دستگاه فرز CNC سه محور مدل G3 گروه صنعتی صاکو براحتی میتوانید طرح مورد دلخواه خود را با بالاترین دقت در کمترین زمان ممکن طراحی و کلیشه فلزی خود را بسازید. جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره فنی از متخصصین این حوزه با مسئول فروش شرکت در ارتباط باشید.

دستگاه فرز سی ان سی

 

مشتریان ما
Natural Natural Natural Natural Natural Natural Natural Natural Natural Natural Natural Natural Natural