گروه صنعتی صاکو
گروه صاکو در نمایشگاه بین المللی اتوماسیون صنعتی
Untitled-1
Untitled-3
Untitled-2
Untitled-5
previous arrow
next arrow

دستگاه حکاکی لیزری

معرفی دستگاه حکاکی لیزری گروه صنعتی صاکو – حکاکی روی همه سطوح با لیزر

لیزر و CNC دو فن آوری بسیار پرکاربرد کنار هم قرار گرفته تا بتوان طیف وسیعی از فعالیت های صنعتی، نیمه صنعتی، تبلیغاتی و … با آن انجام داد …
برش و حکاکی از متداولترین این کاربرد ها می باشد که با تکنولوژی CNC میتوان توسط کنترلر های کامپیوتری با دقت بسیار بالا برش یا حکاکی روی هر متریالی را به انجام رساند.

در حكاکی ليزری ورق فلزی يا استيل وحتي غيرفلزات توسط تكنولوژی ليزر حكاكی مي شوند. اين شامل حكاكي پلاك هاي صنعتي و بردهای اطلاعات براي انواع دستگاه ها و توليدات صنعتي مي باشد.

حک طرح گرافیکی ،متن و یا عکس دلخواه بر روی متریال های فلزی و غیر فلزی توسط اشعه لیزر کنترل شده را حکاکی و مارکینگ لیزری می نامند.

از حک لیزری در زمینه های گوناگونی همچون تبلیغات، درج اطلاعات فنی روی محصولات تولیدی و یا سایرخدمات استفاده می شود.

دستگاه حکاکی لیزری حکاکی لیزری CNC

گروه صنعتی صاکو مفتخر است با بیش از ۳۰ سال فعالیت در حوزه اتوماسیون صنعتی و طراحی دستگاه های CNC فرز و تراش، تولید دستگاه های صنعتی و نیمه صنعتی حکاکی لیزری نیز را نیز شروع نموده است. توسط دستگاه های حکاکی لیزری شما میتوانید روی هر متریالی طرح و نوشته و یا لگوی خود را با دقت بسیار بالا حک کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره فنی و انتخاب بهترین و مناسب ترین دستگاه حکاکی لیزری لطفا با مشاورین مستقر در شرکت در ارتباط باشید.

مشتریان ما
Natural Natural Natural Natural Natural Natural Natural Natural Natural Natural Natural Natural Natural